To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy użytkowników - Hulajnoga elektryczna

tomoaza - Nie 19 Mar, 2017
Temat postu: Hulajnoga elektryczna
https://www.youtube.com/watch?v=OgqmFHVlk60
atomek1000 - Nie 19 Mar, 2017

Przy takiej pozycji kierowcy to ból pleców gwarantowany po kilku km. Podnieście kierownicę a będzie dużo wygodniej.
tomoaza - Nie 19 Mar, 2017

Oczywiście, masz rację, tylko klient chce to zrobić w własnym zakresie.
Anonymous - Nie 19 Mar, 2017

Dla mnie, to stanowczo za wysoka pozycja kierowcy. Do każdego odepchnięcia się nogą musi przykucać na drugiej. Ile takich przysiadów na jednej nodze da się zrobić bez bólu? ;)
Kiedyś założyłem do małej, elektrycznej 8 calowej hulajnogi 12 calowe koła i już było za wysoko, a co tu mówić o takiej wysokiej platformie, jak na filmie?

tomoaza - Nie 19 Mar, 2017

Właściciel jest silny i dość młody da radę :mrgreen:
Ps. Witaj. Z większością Twoich uwag zupełnie się zgadzam.My budujemy konstrukcję na bazie wytycznych klienta.To on mówi co i jak i ile a my dostosowujemy się do jego oczekiwań i montujemy wszystko w całość. Mogę jedynie sugerować rozwiązanie techniczne, ale to klient decyduje.No i pozycja podczas jazdy niewygodna, ale to gość chce już w własnym zakresie wykonać.Klient ma katamarana w porcie, chce nią dojechać z domu i schować w nim. Podobno wszystko wzdłuż się mieści, a na boki prawie nic.

PiotrW - Nie 28 Maj, 2017

jaki tam silnik zastosowales? czy rozstaw w kostce to 100mm czy 135mm. ciekaw jestem czy w przypadku 100mm da sie troche rozgiac widelki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group