To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - HATAK 6kW

ICE - Śro 26 Kwi, 2017

ap0f1s, Dzięki !!
ap0f1s - Czw 27 Kwi, 2017

Musze kupić twardszą sprężynę do mojego bajka, gdyż moim fox vanie jest 350lbs a to jest za mało.

Ważę nie całe 80kg teraz nie wiem czy taka sprężyna 650lbs nie będzie za twarda, a chce bajka mieć na ciężki teren.

tas - Czw 27 Kwi, 2017

Jak będziesz hopić i dropić to 650 będzie na styk.
Ale tylko do agresywnej jazdy bez zeskakiwania itp to lepiej kup 500

Elektrotonus - Czw 27 Kwi, 2017

Bardzo mnie zaciekawił ten watomierz. Ile on kosztuje ? Potrafi wyliczyć szacowana odległość do przejechania na baterii przy danej prędkości ? Bocznik jest w zestawie z modułem ?
ap0f1s - Czw 27 Kwi, 2017

Oczywiście oblicza i działa to dobrze, musisz wpisać wh i ah akusa, ale tak działa dużo watomierzy.
Bocznik jest w zestawie chyba 100a 100mv. Koszt 350zł z przesyłką.

Elektrotonus - Czw 27 Kwi, 2017

MAsz więcej zdjęć urządzenia i bocznika ?
ap0f1s - Nie 30 Kwi, 2017

Niżej masz jak wygląda power module i bocznik w mojej pierwszej konstrukcji.
W nowej wersji już nie ma tej czarnej puszki tylko jest już zintegrowana w samym watomierzu.


Widać komputer na mostku kierownicy


LINK to instrukcji starej wersji ev computera jakie ma dokładnie funkcję:
https://drive.google.com/file/d/0B8-q8d_bBp1GV1Z3dDZ0dUhlOU0/view?usp=sharing



Nową wersję opisze jak już będę miał w bajku.

Co do swojego bajka, planuję pozbyć się przycisków na kierownicy, zobaczymy czy się uda,
Włączenie bajka mieć na stacyjce na klucz, przycisk high speed i low speed zastąpię profilami na ev computerze. Czyli ustawię sabka na 90-100a a na profilach ograniczenie ampery, i będę zmieniał moc za pomocy komputera. Jedynie wsteczny by się przydał na przycisk.

ap0f1s - Pon 01 Maj, 2017

Znowu budowa bajka chyba się będzie przesuwać. Jako że swojego buduje na 24 cale kupno fajnej szerokiej opony wiąże się kosztami. Nawet nie chodzi o cenę, ale o wytrzymałość, jak i halo contra 24x3.00 czy vuelta usa schodzą w oczach po jeździe w ciężkim terenie czasem i po 1000km i bieżnik nie jest ciekawy. Cena takiej oponki halo to koło 150zł wysyłką. Jakby jeszcze wytrzymała więcej to nie ma problemu a tutaj schodzi szybko.


Dlatego głęboko myślę za nim włożę u siebie tylne koło czy nie wymienić na taki zestaw. Wiem, że cena jest duża, ale mam pancerną obręcz z mnóstwem opon do wyboru.
Obręcz Excel 1.85 19cali koszt 390zł
Na początek spróbować oponę Heidenau K46 2.50/19

Eryk1000 - Pon 01 Maj, 2017

Zestaw ok ;) na początek trochę drożej ale zdecydowanie trwalszy ;) przy tych potworach rowerowe opony wymiękają.
ap0f1s - Pon 01 Maj, 2017

Waga samej ramy plus aku 20s14p Sanyo ga do tego sabvoton 150a i bms 150a to 24kg, zobaczymy ile całość bajka wyjdzie, ale pewnie ponad 60kg.

DeZir - Pon 01 Maj, 2017

Gdzie to cudo będzie można zobaczyć ? Będziesz na Zlocie ze swoimi konstrukcjami?
ap0f1s - Pon 01 Maj, 2017

Na zlocie będę z adaptto, możesz zobaczyć temat gordon niżej w stopce postu.
DeZir - Pon 01 Maj, 2017

OK dzięki. Do zobaczenia.
DeZir - Pon 01 Maj, 2017

6KW :shock: to kawał silnika...
ap0f1s - Pon 01 Maj, 2017

Silnik qs 205 v3 3kw max moc to 6kw.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group