ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Bionx zmiana licznika na mały Ride+ czy to możliwe?
Autor Wiadomość
marioO 
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 3
Skąd: Bolków
Wysłany: Śro 04 Mar, 2020   Bionx zmiana licznika na mały Ride+ czy to możliwe?

Witam
Mam fabryczny rower Weller z napędem Bionx, kupiłem w sklepie z używanymi rzeczami, brakowało licznika więc Pani nie wiedziała za bardzo o co w tym chodzi.
Mam napęd zdaje się II generacji, od innego roweru pasuje szeroki zaokrąglony licznik, i na tym liczniku wspomaganie działa i jeździ fajnie.
Kupiłem licznik Ride+ bo ten na którym rower jeździ prawidłowo miałem pożyczony.
Wlutowałem się w wiązkę, w te same kolory kabli i mam teraz dwie podstawki, jak wpinam licznik duży to rower działa, jak wpinam mały Ride+ to rower nie działa, włącza się na chwilę wyświetlacz, następnie wygasa, blednie i gaśnie całkowicie, w rowerze nie działa wspomaganie.
Czy jest możliwe, że rodzaj licznika trzeba jakoś zaprogramować w systemie? Wszyscy których pytałem twierdzili, że na pewno będzie działało, w praktyce nie działa i nie wiem co z tym dalej robić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group