ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Nie 08 Gru, 2013
jak " tuningować rower elektryczny " INTB-501D Sol
Autor Wiadomość
maciekazazel14 
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   jak " tuningować rower elektryczny " INTB-501D Sol

witam .
zaczyna sie nowy sezon i taki pomysł wpadł mi do głowy, aby mój rowerek z Interbaika model INTB-501D Solan nieco "ztuningować". na początek myślałem możne aby wstawić inny sterownik bo ten co mam ogranicza prędkość do 25 .. myślałem tez nad jakimś tempomatem bo często pokonuje długi odcinek 10 km i trochę wtedy się ręka meczy na manetce . chce to robić jakoś rozwojowo bo może za rok jakiś inny silnik ? :) macie możne jakieś propozycje czego należało by użyć , jakie podzespoły były by najlepsze w moim przypadku ? a może znacie jakiegoś speca w okolicach szczecina który się zajmuje "tuningu" ? :)
 
 
wiciu_r 
stażysta


Wiek: 52
Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 160
Skąd: Szamotuły
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

W moim sterowniku ogranicznik działał do 25km/h tylko przy spiętych 2 wtyczkach. Po rozpięciu bez problemu utrzymuje 32km/h, a lekko z wiatrem osiągnął 38km/h. Silniczek 36V250W, sterownik z Magmy, bateria Li-ion
_________________
Im lepsza terenówka - tym dalej trzeba iść po traktor...
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

To zależy od modelu kontrolera i reszty. U mnie przy spiętych niektóre rowery jeździły 19 km/h a przy rozpiętych do 27 km/h.
 
 
kori
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Kwi, 2013   

czy koledzy biora poprawke na przewoltowanie sterownika i silnika? w moim przypadku silnik 24V 250w obsługiwany jest sterownikiem http://scootersupport.com...OLLER24v30a300w 30A 36V na ktory podaje 42V z pakietu li ion i nic sie nie dzieje. V-max 44km/h
 
 
maciekazazel14 
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 28 Kwi, 2013   

Akumulator: bezobsługowy, 36V/10Ah Li-ion (Litowo-jonowy)

Czas ładowania (ładowarka w komplecie): około 3-4 godz. Silnik:36V240W, wysokiej klasy, bezszczotkowy,

czyli wymienic sterownik ... mozecie polecic cos do tego modelu ?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Kwi, 2013   

A sprawdziłeś czy kontroler jest odblokowany? Zazwyczaj to jest jeden kabelek spięty wtykami, albo nawet po prostu pętla z jednego przewodu, zazwyczaj koloru białego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group