ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Jak uniknąć mandatu za szybkość? ;)
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Wrz, 2009   Jak uniknąć mandatu za szybkość? ;)

Policjant zatrzymuje kierowce za przekroczenie predkosci.
- Poprosze prawo jazdy.
- Niestety nie mam prawa jazdy, zabrano mi uprawnienia juz 5 lat temu
- Dowod rejestracyjny poprosze.
- Nie mam. To nie jest moj samochod. Jest kradziony.
- Samochod jest kradziony!?
- Dokladnie, ale prawde mowiac - chyba widzialem dowod rejestracyjny w schowku, jak wkladalem tam pistolet.
- Ma pan pistolet w schowku!?
- No tak. Tam go wlozylem, po tym jak zastrzelilem wlascicielke tego samochodu i jak schowalem cialo w bagazniku
- W bagazniku jest CIALO!?
- No przeciez mowie.

W tym momencie policjant zawiadamia KG, po 2 minutach antyterrorysci otaczaja samochod, dowodzacy akcja podchodzi do kierowcy:
- Prawo jazdy poprosze.
- Prosze bardzo - i kierowca pokazuje jak najbardziej wazne prawo jazdy.
- Czyj to samochod - pyta komendant.
- Moj. Prosze, oto dowod rejestracyjny.
- Prosze wolno otworzyc schowek i nie dotykac schowanej tam broni.
- Prosze bardzo, ale nie ma tam zadnej broni.
- Prosze otworzyc bagaznik i pokazac cialo.
- No problem, ale jakie cialo?!
- Zaraz - mowi kompletnie zdezorientowany policjant - kolega, ktory pana zatrzymal, powiedzial, ze nie ma pan prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, samochod jest kradziony, w schowku jest bron, a w bagazniku cialo.
- He he - odpowiada kierowca - a moze jeszcze panu powiedzial, ze przekroczylem predkosc?


:) :) :)
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 05 Wrz, 2009   

Bardzo dobre !
Jednak odradzam naśladownictwo, bo broń antyterorysty też sama strzela raz w roku.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Sob 07 Gru, 2013   

Muszę to kiedyś sprawdzić w praktyce :)
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
Szymek 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 296
Skąd: Klb
Wysłany: Sob 14 Gru, 2013   

Zbyszek Kopeć napisał/a:
Bardzo dobre !
Jednak odradzam naśladownictwo, bo broń antyterorysty też sama strzela raz w roku.

Nostusek napisał/a:
Muszę to kiedyś sprawdzić w praktyce :)

Tą broń? :shock:
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Nie 15 Gru, 2013   

ten sposób... :)
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Nie 15 Gru, 2013   

A potem będzie w ZETce:

"Jak informuje nas Dyżurny Prasowy z Rejonowej Komendy Policji w Pruszkowie Stanisław Dziąsło, wczoraj około godziny 17 rutynowa kontrola drogowa doprowadziła do schwytania 26 letniego mieszkańca Pruszkowa, Nostuska N. Podejrzany kierował kradzionym samochodzie, w stanie nietrzeźwości, bez dokumentów uprawniających do kierowania pojazdem oraz z do tej pory niezidentyfikowanym ciałem czarnoskórego mężczyzny przebranego za Św. Mikołaja w bagażniku. Podejrzany podczas zatrzymania przyznał się także do posiadania broni bez pozwolenia, plantacji marihuany w 3 doniczkach w kuchni. Trwają czynności wyjaśniające. Podejrzanemu grozi do 154 lat więzienia."
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
gienek333 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 1338
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 15 Gru, 2013   

154 lata to w Stanach, u nas wyroki się nie kumulują i za to to góra 2 lata w zawiasach, a doniczki były tylko dwie.
_________________
Pojazdy ekologiczne, to takie które stoją w garażu.
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

Cholera... musiałeś mówić - tak by się nie wydało... Oczywiście żarty żartami ale widziałem już różne tłumaczenia się przed policją. Mogę Wam pdsunąć pomysł już sprawdzony - u mnie bynajmniej zadziałał kilka lat temu. Wytłumaczyłem się... SEREM...

Policjat podszedł i pyta mnie po zatrzymaniu na drodze: "Dzień dobry , aspirant X-Y( Padło nazwisko i imię) komenda A-Z w XXX (padły dane komendy). Czy wie Pan jaki jest powód kontroli ? " Zdumiony odparłem że nie mam pojęcia - na to policjant: Powodem jest że Pan rozmawiał przez telefon podczas jazdy"... Więc odparłem: "Tak zgadzam się i przyznaję do tego krnąbrnego występku i nawet nie wie Pan jak ja bardzo żałuję że musiałem odebrać telefon ale nie miałem żadnego wyjścia Panie Policjacie - dzwoniła moja kobieta żebym kupił biały ser na naleśniki jak będę wracać...." Policjant urwał mi monlog słowami: "A co mnie interesują Pańskie sprawy osobiste? " Więc mu mówię: " Panie władzo - ja mam taką babę że jak bym nie odebrał to bym miał w domu taką awanturę że tydzień bym siny chodził, jedzenia bym przez miesiąc nie dostał b by moja baba stwierdziła że skoro nie odebrałem to gdzieś na Panienki pewnie pojechałem i ją zaniedbuję i zdradzam... Panie władzo - Pan popatrzy na mnie - ja nie miałem wyjścia - musiałem odebrać ten telefon.... " Na to policjant po chwili namysłu - " tym razem skończymy na pouczeniu, jedź Pan stąd jak masz Pan taką babę - też bym odebrał ten telefon.... " Grzecznie podziękowałem i pojechałem...
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gdzie diabeł nie może, tam... :D
 
 
r2d2 
prezes
Reverse engineer



Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 678
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

Ja się kiedyś wykręciłem od mandatu z 'suszarki' bo powiedziałem że mam remont w domu i puszki farby zbrakło robotnikom żeby skończyć, a że akurat był piątek i zaraz przed 21 to mnie tylko zapytali czy zdąże jak mnie puszczą, no i o dziwo puścili bez mandatu i kontroli - z zastrzeżeniem żebym tak szybko nie zapie..alał do tego sklepu ;)

Pozdro.
_________________
I choć bym szedł ciemną doliną, ciemności się nie lękam bo robię światło...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group