ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
chciałbym PORADY CZY KUPOWAĆ TEN ROWER
Autor Wiadomość
andrju 
początkujący


Wiek: 60
Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 19
Skąd: Zajączki
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   chciałbym PORADY CZY KUPOWAĆ TEN ROWER

Jestem tu nowy do tego stary wiekiem troche 51 lat.... a chciałbym porady czy opłaca się kupić ten rower. WYTŁUMACZĘ SIĘ TAK : jestem już wiekowy i może ominął mnie pewien postep który stał się udziałem naszego kraju ... dlatego wystarczy że wyjadę na zachód i wszystko nadal podoba mi się tu bardziej niz w Polsce.... i wystarczy że ktoś mi cos zaoferuje a mnie się juz oczy świecą i wydaje ze złapałem Pana Boga za noge.

Zadzwonił znajomy niemiec i zaoferował rower ...


1. Czy powinienem potraktować ten rower jak kompletną porazke?

2. Fajnie jedzie na "dwójce" . Ale na "trójce" rzęźi chrabąści przy przełączaniu i jeździe. Natomiast "jedynki: w ogóle nie włącza, nie kręci jakby nie było. czy to są rzeczy naprawialne wymienialne. To model przerzutek ALTUS więc raczej słabe i stare ... na ile się doczytałem....

3. Mógłbym trochę elementów powymieniać ... bo rower mi się podoba ... zasugerowana cena to 50Euro ale mógłbym może ją jeszcze zbić do załóżmy ...30. Rama wydaje mi się solidna, lekka, opony z dużym bieznikiem... pokrętła taakie nawet nowoczesne... a może ja jestem juz z innej epoki... tylko rączki trochę małe ... dziwnie.

4. Pojedyńcze stalowe śróbki przyrumienione lekko rdzą.... ale nawet polakierowana kierownica... nie porysowana jakby niedawno kupiona.

5. Calość wydaje mi się warta grzechu ... ale jeśli naprawa przerzutek czy wymiana to spory wydatek to zrezygnuję... Na ile powinienem wyceniać naprawe lub wymiane takiej instalacji przerzutkowej

6. Oczywiście nie oczekuję bardzo profesjonalnego podejścia... byc może wystarczyć uwaga że takie rowery w Polsce TEZ ZA 200~300 zł kupię

za każdą uwagę będę wdzięczny

SDC10285.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 536 raz(y) 90,64 KB

SDC10284.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 491 raz(y) 138,46 KB

SDC10283.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 484 raz(y) 151,57 KB

SDC10282.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 438 raz(y) 166,28 KB

SDC10281.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 428 raz(y) 136,38 KB

SDC10280.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 421 raz(y) 141,14 KB

SDC10279.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 396 raz(y) 138,66 KB

SDC10278.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 434 raz(y) 164,49 KB

SDC10277.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 457 raz(y) 158,32 KB

 
 
Adam Wysokiński 
szef


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1658
Skąd: Warszawa (okolice)
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

Żadnych wodotrysków nie ma ale wygląda elegancko. Za tą cenę jak bym potrzebował rower to bym brał.
 
 
andrju 
początkujący


Wiek: 60
Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 19
Skąd: Zajączki
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

to jest troche tak że mam tu juz kupione 3 szt. jeden PEGASUS, Elektro KTM o czym tu na forum w innym miejscu, oraz u tego samego gościa kupiłem SERIOUS ROCKVILLE za stówe.... rzeczywiście ładny a może mi się tylko zdaje... .................... tu się zatrzymam .... raczej jeżdżę treckingowo czy crossowo mam w domu maxima ... te ostatnie rowery(mountainbeiki) to trochę szaleństwo... chciałem kupić jeden typowo MOUNTAINBIKE ale gość się znów odezwał ... z tym trochę styranym... więc kupując tego styranego chciałbym PORADY czy w razie WWWWWWW znajde klienta bo to dobry sprzęt i da się go postawić za niewielkie pieniądze.... ot i kwestia
 
 
andrju 
początkujący


Wiek: 60
Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 19
Skąd: Zajączki
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

SZKODA ŻE NIKT NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Jak masz takie hurtowe 'okazje' to Ty decyduj czy i do czego są Ci niezbędne.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group