ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sparta Ion M-Gear
Autor Wiadomość
kita18 
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Śniaty
  Wysłany: Śro 22 Kwi, 2015   Sparta Ion M-Gear

Jestem TU nowy i na wstępie chciałem wszystkich serdecznie przywitać :)

Na forum sprowadza mnie problem z moją Spartą , otóż kupiłem ją kilka dni temu i jechałem nią kilka razy . Niestety okazało się że łańcuch nadaję się na złom no więc wymieniłem . Jak to zwykle bywa przy takiej wymianie (nowy łańcuch + stary wolnobieg) nie zgrywały się i łańcuch przeskakiwał . No więc odłożyłem koło wymieniłem wolnobieg i teraz , jak by wspomaganie elektryczne przestało działać (działa jakby na pół gwizdka) . Czy jest możliwe że to przez to odłączenie silnika ? Dodam że na wyświetlaczu nie ma żadnego błędu . Czy jest możliwe że ta sparta po każdym odłączeniu silnika powinna jechać na serwis w celu KOMPUTEROWE ZGRANIA silnika z resztą ?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 22 Kwi, 2015   

A odłączyłeś zasilanie przy odłączaniu silnika?
Raczej nie powinno to się dziać, bo niedawno odpinałem akumulatory i wyświetlacze, zamieniałem miejscami w dwóch rowerach i po ponownym włożeniu do zestawów wszystko działało normalnie.
 
 
kita18 
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Śniaty
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2015   

Odłączyłem silnik bez odłączania zasilania , kurcze już sam nie wiem czy to dobrze działa czy też nie... Dodam że jak zmieniałem wolnobieg to koło się przewróciło i dość mocno uderzyło o ziemię , może w tym tkwi przyczyna ? Muszę gdzieś znaleźć podobny rower i się przejechać .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group