ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[S] GT Avalenche 1,0 Disc z silnikim 1000W + aku
Autor Wiadomość
wrzaskun 
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015   [S] GT Avalenche 1,0 Disc z silnikim 1000W + aku

Rower z napędem elektrycznym oparty na modelu GT Avalnache 1,0. Rower posiada hamulce tarczowe firmy Hayes , amortyzator Suntour XCR. przerzutki Shimano LX. Rama w tym rowerze jest wielkosc "S" (16,5') czyli tak dla zawodnika max 175cm.

Silnik to jednostka o mocy 1000W zasilana 48V zamontowana w tylne kolo. silnik jest marki BESTMOTOR .Na silnik narecony jest 9zebatkowy wolnobieg. Rower nie posiada manetki gazu. zamontowany jest jednynie czujnik PAS. (silnik uruchamia sie podczas krecenia korba). Dokladam matentke gazu, kupujacy moze ja sobie dolozyc we wlasnym zakresie. ( moge ja tez zamontowac na zyczenie kupujacego). W rowerze zostal wymieniony najwiekszy blat z 44t na 48t ( oryginalny dokladam.)
Silnik posiada 3 biegi:
1-okolo 20km/h
2-okolo 30km/h
3-okolo 40km/h
podaje predkosc orientacyjna gdyz zalezy ona od masy rowerzysty, cisnienia w oponach , rodzaju nawiezchni , stanu naladowania akumulatora itp

z panelu sterowanie zostaly wpyprowadzone przyciski dla lepszej ergonomi. po lewej zmiana "biegow", po prawej odciecie silnika

Akumulator. wlasnie to 2 identyczne pakiety zbudowanie tak aby zmiescisy sie w rame, i co najwaniejsze aby mozna bylo je ladoowac zwykla ladowarka modelarska. kazdy pakiet sklada sie z 48 ogniw LION 18650 o niminalnej pojemnosci 2600mA w ukladzie 6S8P. Na tej bateri spokojnie robilem trasy 60km i to wszystko dosc asekuracyjnie zeby nie wyladowac ogniw ponizej dopuszczalnego poziomu. akumulator nie posiada BMSa. w tej chwili baterie ma pojemnosc 17300mAh.
ciezko dokladnie sprawdzic zasieg bo rower wymaga pedalowania. wiec nie mozna zrobic wiarygodnych testow bez zamontowanie manetki. predkosc przelotowa na 3 biegu to okolo 43km/h, a jak asfalt pozwoli i w oponach 4 .5 bara to i 50 poleci. Os silnika z obu stron zabezpieczona przed obróceniem.
Rower posiada dwa male defekty:
-jedna szprycha jest zerwana i trzeba ja wymienic.
-przednia przerzutka ma pekniety wozek.
ja tego nie wymianielm bo przy predkosciach jakie oferuje rower to korzysta sie w zasadzie tylko z najwiekszego blatu.

Aktualna cena 2100pln

Cena obejmuje rower z silnikiem, akumulator ,manetka.
ładowarka 200W.

Odpowiem na wszystkie pytania. Jestem z wroclawia i bardzo preseruje obior osobity.

Jestem otwarty na wszystkie rozsadne propozyjcje ;)
kilka fotek:
























_________________
--
pozdro
wrzaskun
 
 
wrzaskun 
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 09 Maj, 2015   

podbijam
_________________
--
pozdro
wrzaskun
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group