ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rower elektryczny na allegro - ciekawe ogłoszenie
Autor Wiadomość
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   Rower elektryczny na allegro - ciekawe ogłoszenie

Witam. Znalazłem ciekawą ofertę na allegro, koniec za godzinę.

http://allegro.pl/niemiec...5755092577.html

Ktoś sprzedaje bardzo ciekawy rower z tego co widzę z baterią li-ion, silnikiem BLDC bez halli w przednim kole, solidne obręcze arriv i wizualnie wygląda bardzo ładnie. Za niedługo koniec aukcji. Pomyślałem drodzy forumowicze, że może będzie ktoś zainteresowany takim rowerem dla swojej dziewczyny, ojca, może być fajnym doświadczeniem jako pierwszy elektryk :) Może warto przemyśleć.

Widać, że rower jest z ładowarką, ma wpięte 2 kluczyki + kluczyk od blokady, na jednym ze zdjęć jest odpalona stacyjka. Nie ma żadnej informacji, że coś jest niesprawne więc powinien być dobry.

(nie jest to moja oferta i nie znam szczegółów)

Cena - licytacja na razie 770zł zdjęcia w aukcji.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   

Na "wszelki wypadek" 0 informacji o akumulatorze....
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   

Wiesz wojtek, ja w zeszłym roku kupiłem gazelle za podobne pieniądze i byłem z niej zadowolony. Bateria starczała na 50km ze wspomaganiem high. Co prawda był filmik, że jeździ ale się wyłączało wspomaganie. Przyczyną była przyśniedziała stacyjka (sterownik nie miał wyjścia sygnałowego i stacyjka była na głównym +). Wyczyściłem i sprzedałem cały rower za 1,5 tys. Ja tylko dałem info, że jest coś fajnego, a, że nie mam wolnej kasy może komuś z forum posłuży. Li-Iony jak będą padnięte to za 5zł/szt sprzedaje woytazo na światelka.pl o pojemności 2200. Tutaj pewnie jest 40 ogniw to dodatkowo 200zł + trochę cyny ,przewodu i bateria hula. Trzeba faktycznie wziąć pod uwagę, że bateria może być wyeksploatowana. Ew często śniedzieją klamki hamulcowe (wyłączniki nie mają styku) koszt 60zł też raczej trzeba się liczyć z wymianą i często są uszkodzone manetki przełożeń. (30-50zł) swojego czasu interesowałem się tymi rowerami i te 3 rzeczy bywają padnięte. Natomiast ciężko poskładać coś lepszego za podobne pieniądze, dlatego podrzuciłem link.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   

Ładny, ciekawy rower i niby dużo danych ale o aku 0.Dlatego piszę. Warto sprawdzić czy nie ma tam jakiegoś wynalazku w postaci 'parowania' podzespołów sterownik, zasilanie, display, silnik itp.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group