ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam rower elektryczny 2800 W
Autor Wiadomość
Rubi 
początkujący



Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 23 Wrz, 2016   Sprzedam rower elektryczny 2800 W

Mam do sprzedania rower elektryczny napędzany bezszczotkowym bezprzekładniowym silnikiem o mocy 2800 W. Rower został zbudowany w listopadzie 2015 r. na bazie nowej mocnej aluminiowej ramy roweru NORTEC. Przejechałem mim bez najmniejszej awarii ponad 1000 km i sprawuje się bez zarzutu. Miesiąc temu zamontowałem nowy amortyzator przedni oraz dodałem dodatkowy amortyzator pod siodełkiem, który zdecydowanie poprawił komfort jazdy, szczególnie przy większych prędkościach. Rower osiąga na prostej prędkość 65 km/h. Przyśpieszenie do maksymalnej prędkości 5.5 sek. Akumulator litowo-polimerowy o napięciu 67 V zbudowany z doskonałej jakości ogniw TURNIGY wystarcza na ok. 100 km. Pracę akumulatora nadzoruje BMS. Silnik ma dodatkowe zabezpieczenie termiczne. Wyłącza się gdy temperatura przekroczy 150 st. i po kilku minutach sam się włączy, gdy silnik ostygnie do 70 st. Rower wyposażony jest w watomierz Pikacz, który wyświetla m.in. zużytą energię i aktualny stan akumulatora, w podwójną regulację mocy potencjometrem i przełącznikiem, tempomat i oświetlenie zasilane z dodatkowego akumulatora. Sterowanie mocą silnika odbywa się za pomocą manetki kciukowej.
Waga ok. 20 kg
Rower przejechał bez najmniejszej awarii ponad 1000 km i sprawuje się bez zarzutu.
W razie potrzeby chętnie udzielę dodaktkowych informacji.
Mogę wystawić fakturę VAT.
Zapraszam na jazdę próbną!
Zdęcia : http://www.olx.pl/oferta/...67-IDhzES1.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group