ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy e-bike, lista zakupów
Autor Wiadomość
Saper 
młodzik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 71
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   

Zgadza się, tylniej przerzutki nie ma, bo inaczej nie szło zamontować manetki :P
 
 
djmarcin56 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 522
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   

To po co wogóle ta kaseta? ( lub wolnobieg bo nie doczytałem) nie lepiej wstawić jedną porządniejszą zębatkę na stałe i łatwiej by było o nią dbać i czyścić? Z drugiej strony jak zajedziesz obecną zebatkę możesz ręcznie przełozyć łańcuch na inna i dalej jeździć bez problemu:D

Ale ogółem to nie wyobrażam sobie mieć możliwości zmiany biegów z tyłu i z niej nie korzystać przez małą niedogodność montażu manetki....powiem tak, nie rób scen i wrzuć zdjęcie co ci tam nie pasuje to się coś wymyśli jak to razem umiejscowić żeby pasowało i grało jak trzeba :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Zbieram graty do swojej pierwszej konstrukcji ;)
 
 
Saper 
młodzik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 71
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   

Rower wystawiłem na Irlandzkim odpowiedniku tablicy więc już nowy właściciel niech się bawi w razie czego :D
Mi w niczym to nie przeszkadza, a ostatnio jeżdżę po 8km z wyłączonym silnikiem do roboty
 
 
djmarcin56 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 522
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   

No tak, nowy nabywca zrobi po swojemu :)

Pytanie z innej beczki...
jak ci się jeździ bez pomocy silnika, jakie są opory? cały rower ile waży?
pytam o opinie bo jestem w trakcie składania elektryka na nc 10x6t i sie obawiam oporów zbytnich przy chęci jeżdżenia bez wspomagania jakiegokolwiek.
W obecnym mam silniczek na 24v i sterownik na 24v i baterie żelowe 2x7ah i łącznie to waży jakieś 22,5kg, na koniec wakacji zaliczyłem 2 przejażdżki po około 40km i oprócz zwiększonej masy samego roweru i napedzania tego to nic nie czułem aby było ciężej kręcic :) bateria zostawała wtedy w domu a w jej miejsce była butelka wody 500ml.
_________________
Zbieram graty do swojej pierwszej konstrukcji ;)
 
 
Saper 
młodzik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 71
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   

Nie wiem ile waży cały rower, ale silnik i bateria to koło 20kg, Obstawiam że całość w okolicy 35-40kg. Do pracy mam tylko 2km (łącznie z przerwami 8km dziennie) i daję radę, na prostej drodze można powiedzieć, że bez problemu ale pod nawet najmniejsze wzniesienie jest ciężko. Włączanie się do ruchu, przejeżdżanie przez skrzyżowanie bardzo utrudnione bo potrzebuję więcej czasu żeby się ruszyć z miejsca.
 
 
bartek24m 
dyrektor



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 428
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 05 Lis, 2016   

tas, ile byś chciał za naprawę tego sterownika ?
zastanawiam się czy nie nabyć tego roweru jednak potrzebuje mieć sprawny (konfigurowalny) ten sterownik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group