 |
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITERRowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie
|
Mxus xf15c zabezpieczenia termiczne |
Autor |
Wiadomość |
SoCraZy
początkujący

Dołączył: 08 Maj 2018 Posty: 21 Skąd: Jaslo
|
Wysłany: Sob 14 Maj, 2022 Mxus xf15c zabezpieczenia termiczne
|
|
|
Witam. Mam pytania dot. silnika xf15c :
1. Czy ten silnik ma czujnik temp ?
2. Czy ma jakieś zabezpieczenie termiczne ?
Jeśli nie ma żadnego z powyższych to: Czy ma jakieś wolne przewody, żeby dołożyć czujnik temp. ?? Ew pytanie pod który przewód wlutować wyłącznik termiczny ?
3. Jaka max moc chwilową znosi ten silnik ?? tzn żeby się napędzić/ zrobić vmax, czy wyprzedzić kogoś... 1,5kw ? 2kw ? bo 1kw wiem, że znosi bez problemu .
Taba z yt "Taba na rowerze" wiem, że ma ten silnik i go "męczy" ale jaką ma moc niestety nie chce odpowiedzieć |
|
|
|
 |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|