ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Akumulator 16s7p 18.1Ah, do 30A
Autor Wiadomość
Kajman 
prezes


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 719
Skąd: Bdg
Wysłany: Pią 08 Gru, 2023   Akumulator 16s7p 18.1Ah, do 30A

Sprzedam akumulator z hulajnogi Xtron X10 Pro.
Układ 16s7p (60V) o pojemności zmierzonej pod ciągłym rozładowaniem 20A dokładnie 18.1Ah do odcięcia przez BMS około 2.9v/celę (nominalna pojemność ogniw 20.8Ah zapewne podana bez odcięcia przez bms czyli do 2.5V/celę). Przebieg pakietu do czasu pomiaru to 600km czyli ok. 10-12 cykli. Po pomiarze nieużywany.
Wymiary 32.2x13.3x7cm.
Prąd rozładowania realnie max do 30A. Przy 20A ciągłego pakiet był ledwie ciepły. Powyżej 30A ostatecznie można używać, ale sag i temperatura będą większe.
Pakiet ma 2 przewody wyjściowe do sterowników z konektorami XT60 oraz 2 przewody wejściowe do ładowania (bez złączy).
Cena: 550zł + koszt wysyłki









 
 
marcinb 
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Chorzów
Wysłany: Sob 17 Lut, 2024   Padnięty akumulator :(

Sprzedał mi go PAN 28.12.23r i akumulator pokazuje 0,5 v , dziś elektryk chciał mi polutować wtyczki !!!! Dlaczego wysłał mi Pan padnięty ?? Akumulator przechowywałem w domu w cieple !!!
P.s Sprawa się wyjaśniła akumulator będzie ładowany i wtedy okaże się co dalej.
Przepraszam za pochopne wnioski, ale w dzisiejszych czasach pełno krętaczy i człowiek się od razu denerwuje.
 
 
fandaner31 
stażysta


Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 179
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 17 Lut, 2024   

Możliwe że bms jest nowy i dopiero po podłączeniu ładowarki będzie aktywowany i napięcie będzie tak jak trzeba. Nawet jak nie jest w pełni naładowany to powinno być większe napięcie niż 0.5v.
 
 
Kajman 
prezes


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 719
Skąd: Bdg
Wysłany: Nie 18 Lut, 2024   

Aku pojechało naładowane, przedtem leżało 3 miesiące i nic mu nie było, na teście oddał 18Ah, więc generalnie mam nadzieję, że bms coś się przyblokował, inaczej to cuda.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group