ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebuję pomocy w ustaleniu branż do katalogu e-mobility !
Autor Wiadomość
Profess 
młodzik


Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 94
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 25 Mar, 2014   Potrzebuję pomocy w ustaleniu branż do katalogu e-mobility !

Dzień dorby,

mam prośbę do wszystkich, jestem na etapie testów i wdrażania serwisu o tematyce e-mobility i w związku z tym potrzebuję pomocy w ustaleniu branż i sektorów, do katalogu firm branży elektrycznej motoryzacji i pokrewnych z nią związanych. Chciałbym aby prócz branży głownej czyli Elektrycznej motoryzacji, były również branże pokrewne jak Infrastruktura, Energetyka odnawialna, Informatyka, Telematyka itd, a do każdej z branż potrzebuję przyporządkować sktory np. do Motoryzacji elektrycznej -> e-samochody, e-motocykle, e-rowery, e-autobusy, układy trakcyjne, akumulatory trakcyjne, elektronika itd.
Proszę o pomoc w ułożeniu menu branż i sektorów.

Szukam również chętnych do testowania całego projektu, a także partnerów zainteresowanych przystąpieniem do projektu. Kiedyś zamiesiłem tutaj odpowiedni wątek ale widzę, że chyba został usunięty.

Pozdrowienia.
_________________
Z prądem ale pod prąd ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group