ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeróbka, wymiana baterii żelowych na większe ;)
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   Przeróbka, wymiana baterii żelowych na większe ;)

Kupiłem za psie pieniądze rowerek dla żony, bo mnie ścigała o tego mojego solara.
Sprzedałem jej rowerek, by budować bolida :D
Udało mi się wywąchać rower na kołach 26 cali za 370 zł. Oczywiście baterie kaput.



Jako, że kolega miał jakieś, w miarę sprawne od UPS, to postanowiłem je wpasować w miejsce starego pojemnika. Na drugim zdjęciu widać ten stary pojemnik po lewej stronie.
Postawiłem dwa akumulatory w pionie i trzeci poziomo. Skleiłem je dwustronną taśmą i po okablowaniu owinąłem dodatkowo srebrną taśmą mocującą. Jeszcze tego nie pomalowałem, ale wlazło idealnie w miejsce starego pakietu. Taśma dwustronna, którą mam, jest tak mocna, że trzymając za najwyższy akumulator i potrząsając w powietrzu, te dolne ani drgnęły :D
Co ciekawe rowerek nawet nieźle pomyka, rozpędza sie do 35 km/h, co prawda powoli się rozpędza, ale co tam... żona już głowy mi nie suszy i rowerek się jej nawet podoba ;)



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group