ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Voyager I
Autor Wiadomość
MixhaL 
prezes


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 909
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Może i mocno ale zawsze będą delikatnie po trochu się rozkręcać, po jakimś czasie trzeba dociągać, używająć kleju problem ten nie występuje.
_________________
Cyklon
BOMBER V1, V2, V3
RAIDEN
 
 
sietaz 
prezes


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 919
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 10 Gru, 2014   

Spotkał mnie pewien zonk. Ile ja się naszukałem żeby znaleźć gdzie tkwi błąd - jeżeli to jest to

Mianowicie zmieniłem sterownik, w którym to wymieniłem kondziorek bo był padnięty (przed tym sterownik działał). Podpinam i nie działa, napięcie na manetce jest, tranzystory ok, silnik ok, halle ok. Nie ma reakcji ani na manetkę ani na kable samonauki - zaglądam do środka i...



- Czy urwanie tego kabla może powodować brak jakiejkolwiek reakcji? (to kabel samonauki)
- Gdzie to siedziało bo nie widać żeby to z jakiegokolwiek otworu lutowniczego wylazło? Wszystkie czyste ( na logikę obok jest "L" jak learn, ale poczekam na opinię speców)
_________________
Jeżdżę na: Voyager I


Niech moc będzie z wami
 
 
sietaz 
prezes


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 919
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 18 Mar, 2015   

Okazuję się, że kolor skrzyni nie ma za dużego wpływu na wygląd . Szary mat mi się nawet podoba. Jest to tylko skrzynia testowa, nie dokończona. Ciekawę, jest to, że większe zainteresowanie rower wzbudza gdy jest szara/pomarańczowa aniżeli jak była oczojebna żółta którą miałem przez dwa miesiące i taką będę mieć finalnie - pełen stealth :razz:

_________________
Jeżdżę na: Voyager I


Niech moc będzie z wami
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group