ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Akumulator Trojan VRLA
Autor Wiadomość
skw
[Usunięty]

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2007   Akumulator Trojan VRLA

Witam wszystkich.Chcialem zapytac na tym forum jakis fachowcow od akumulatorkow ile moze sie cenic taki nowy akumulator -> http://www.allegro.pl/ite...vrla_70ah_.html
albo http://moto.allegro.pl/it...ah_poecam_.html posiadam 2 takie akumulatorki ale niestety nie jestem zorientowany w cenach :) moglby mi jakis spec powiedziec czy cena jaka byla proponowana to dobra i uczciwa cena czy moze wartosc tego akumulatora powinna byc znacznie mniejsza lub wieksza ?? Z gory dziekuje za odpowiedzi :) dodam ze sprzet jest w idealnym stanie :P
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2007   Re: Akumulator Trojan VRLA

Nowy to rozumiem z fakturą. Bez faktury to nie nowy tylko jakiś dezel z upsów :)

Kiedys kupilem tego typu aku za 120PLN (z UPSa) i bylem zadowolony. Obecnie chyba te aku są drozsze
 
 
skw
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Wrz, 2007   Re: Akumulator Trojan VRLA

Arbiter napisał/a:
Nowy to rozumiem z fakturą. Bez faktury to nie nowy tylko jakiś dezel z upsów :)

Kiedys kupilem tego typu aku za 120PLN (z UPSa) i bylem zadowolony. Obecnie chyba te aku są drozsze


hehe z fakturą to ze sklepu :D "nowy" czyli chodzilo mi o to ze nie byl uzywany ani razu i jest w bardzo ladnym stanie (0 rysek :D ).120 zl to tanio :) tez mi sie wydaje ze sa drozsze nobo kto by licytowal zly akumulator na 280 zl ? :) myslisz ze 240-250zl to by byla dobra cena ?
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2007   Re: Akumulator Trojan VRLA

skw napisał/a:

"nowy" czyli chodzilo mi o to ze nie byl uzywany ani razu i jest w bardzo ladnym stanie (0 rysek :D )


Czyli nowy w rozumieniu takim ze stał 5 lat w UPS i nie jest podrapany:)
wystaw od złotówki i cena zostanie ustalona.
Pozdrawiam
 
 
Użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2007   

a co ma faktura do nowosci ? :) mając firme np jakies F.H.U mozesz sobie i wlasne gacie nie prane na fakture sprzedawac :) albo wyprane raz chodzone jako nowe :)

Ustalenie nowosci akumulatora to cieeeeeeeezki temat, na allegro bardzo latwo trafic na uzywki z zachodu sprzedawane jako nowe :)

Niestety aby ustalic czy jest nowy trzeba by go naladowac i wyladowac zgodnie z tym co na nim pisze np c20 lub C10, w miedzy czasie mierzac rezystancje wewnetrzna, potem to porównac do wykresów z noty katalogowej akumulatora sciagnietej z strony producenta :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group