ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Całe baterie laptopowe
Autor Wiadomość
szalony
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Kwi, 2015   Całe baterie laptopowe

lezaki, uzywki , zworty i reklamacje

100 szt . lenovo, toshiba fuitsu siemens,acer,hp i asus

cena 3zł szt

cena z wysyłka 310 zł
wazy to ponad 30 kg



baterie w pojemnosciach od 2000 do 4800 mah

stan - nieznany do przetestowania
Baterie pochodza z hurtowni - bateria za baterie- sprzedaz/wymiana zwrot reklamacja

Nie testowane pod kątem sprawnosci pod laptoem. nie testowane ogniwa na pojemnosc - nie otwierane

Oferta wazna do piatku - pozniej wyjezdzam a baterie trafia najprawdopodobniej do utylizacji

pytania: pisz na skrzynke
 
 
szalony
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

oddam calosc za 250 zl z tym wysylka. Ostatni termin wysylki w piatek rano, pozniej wyjezdzam
 
 
2mirko2 
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 31
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

Myślałem żeby zakupić, ale wcześniej przeczytałem Twoje oferty i opinie we wcześniejszych postach i wychodzi na to, że znalazłeś sobie na forum miejsce do sprzedawania bezwartościowego złomu.
"Nie testowałem", "nie wiem co to jest", "nie znam się" i inne takie to uczciwi sprzedawcy nie używają.
_________________
Rydwan 250W, akumulator Litowy własnej budowy 36V 20Ah
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

Przy takich "okazjach" ryzyko jest duże więc cena za sztukę jest zdecydowanie za duża, na allegro zdarzają się po 2zl za sztukę lepsze baterie... Takie baterie 4800 to zazwyczaj szrot bo ze starych ogniw, od jakoś 2009 roku producenci lapkow zazwyczaj stosują baterie 5200mah(2ogniwa równolegle) i takie to jeszcze nie testowane można ewentualnie kupić, jak się ma pol roku na testowanie :shock:
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

Nie komentujemy :)

W tej ofercie także proszę ewentualnego kupującego o opinie odnośnie sprzedawanego towaru po sfinalizowaniu transakcji do mnie na PW.
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
szalony
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

Z takich baterii jak to piszesz "szrot' ze stu sztuk sprawdzonych całych baterii wyciagałem po 2000 zl miesiecznie w allegro rozdzielajac na ogniwa srednio bylo 1/3 ogniw sprawna. przewaznie byly to baterie z uwalona elektronika , bawilem sie w wolnych chwilach w testy jak mialem jeszcze ladowarke turnigy 4x6s 400w ok. moze to troche trwa ale nigdy jak dostawalem baterie to nie bylo tak ze były martwe, chyba ze faktycznie mialem zapierdziel i nie chcialo mi sie testowac to puszczalem wszytsko na forum..
 
 
szalony
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

sprzedane - mozna usunać post
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group