ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Gokart elektryczny "Marysia" - budowa krok po krok
Autor Wiadomość
trzyper
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2009   

hehe szalony ale nie dla córki już takie zabawki ok?! :P
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2009   

grzegorz napisał/a:
Pomijąc etykietę czy twój silnik ma takie same wymiary? czy wygląda tak samo?
Kupiłeś silniki na allegro?
Jak tak to kupiłeś 250W

Ja mam kilka tych silników i moce są różne. 250, 300 i 350 wat, więc nie sam wygląd o nich świadczy. W hulajnodze wymieniłem 250 na 350 i różnica w sile silnika jest wyraźna.
 
 
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2009   

JA miałem dwa silniki 250W i były to dwie różne szerokości silnika. Więc są silniki bardziej i mniej chińskie :mrgreen: tylko które są te lepsze tego nikt nie wie.
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009   

Parę fotek z czasu testów, czyli z połowy stycznia:







Może z tą skrzynką jako siedziskiem nie wygląda zbyt okazale i imponująco, ale jest jeszcze trochę czasu do następnego zlotu :)
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

Czas pomyśleć o stylizacji wozu, bo córę mam wybredną, nie dla niej argumenty, że nadwozie to zbędny balast, do byle czego nie wsiądzie :wink: Zawsze podobał mi się ten wózek http://www.evalbum.com/1697 i w tę stronę postanowiłem pójść z moim. Marne szanse żeby wyszło mi tak świetnie jak autorowi tego cudeńka, ale może uda mi się zachować choć trochę tego czaru i uroku retro.
Postęp prac niewielki - wyspawałem skrzynkę na aku i jednocześnie podstawę ławeczki, zrobiłem pałąk podpierający kierownicę i jednocześnie robiący za szkielet przyszłego nadwozia i jeszcze mocowanie przedniej atrapy.
Tak to teraz wygląda (a w zasadzie nie wygląda w bajzlu mojego garażu ;) )

 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Sorry że odkopuje ale jak postęp prac ??
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009   

Powolutku, właściwie jedyna nowość to wrzucenie sterownika, na którym - aż dziwne - jeździ się fajniej niż bez :grin:
Trochę się wozidłem bawiłem w wakacje do czasu złapania gumy. Niby banalna sprawa, jednak wyrwało wentyl i okazało się, że nie wiadomo gdzie można dostać dętki do tych kółek 4 cale. Rynek lokalny nie słyszał o czymś takim, a i poszukiwania na allegro nic nie dały, pewnie skończy się więc na zakupie kompletnego koła :(
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009   

ja mialem takie kolo wpocket biku homemade to detki byly w ogrodniczym i jak sie nie myle to w sklepach z czesciami rolniczymi:D
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009   

Ba, od takich sklepów zaczynałem szukać...
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009   

moge obleciec u mnie jak cos i kupic tylk onei weim czy to sie bedzie oplacac :D
jutro po lekcjach obskocze ogrodnicze i ci powiem ile kosztuje taka detka i jakie beda ksozty wyslki jesli jestes zainteresowany...
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Wrz, 2009   

Jeśli to nie problem to chętnie skorzystam. Przy cenie kółka z przesyłką ok 35zł rzeczywiście trzeba się będzie zastanowić czy warto kupować samą dętkę, czy lepiej mieć piąte koło u wozu ;)
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Wrz, 2009   

wiem ze opona kosztuje 8 zl wiec detka pewnie jeszcze mniej a co do opona to jakosc fatalna ale pasuja na te felgi chyba opony od mini quada sprawdze to :D
 
 
mikews
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Wrz, 2009   

Mam takie dętki bo zostały mi po wymianie oponek do miniquada.
Mogę posłać po kosztach wysyłki - tak po forumowej znajomości :grin:
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Oficjalne podziękowania dla MIKEWS'a. Dzięki niemu wózek już stoi na czterech kółkach :)
Tobie DOOMBOY też dzięki za chęć pomocy.
Muszę zrobić pedał gazu i czas będzie wrzucić jakiś filmik...
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009   

Srry że sie nie odezwałem ale znalazłem dętki koszotwały 15 zł sztuka weic raczej by się ot nie opłacało a na przyszłość znalazłem takie w bricomarche...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group