ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[S] Nieużywane wysokoprądowe Samsung INR18650-25R ,Sony VTC5
Autor Wiadomość
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   [S] Nieużywane wysokoprądowe Samsung INR18650-25R ,Sony VTC5

Mam do sprzedania wysokoprądowe ogniwa Samsung INR18650-25R nowe, nieużywane (rozbiórka niedogrzanego pakietu (widać że niektóre ogniwa są bez zgrzewów)) . Ogniw wystarczy na mocny pakiet 8s4p (10Ah z możliwym prądem rozładowania ciągłym 80A gdyż jedno ogniwo może dać spokojnie 20A ciągłego prądu). Każde ogniwo przetestowane prądem 2C czyli 5A dało wynik średnio 2530mAh +/-10mAh (ładowarka Thunder 1220) i każde jest opisane . Po czym naładowane do napięcia przechowywania . Za ten pakiet chcę tylko 480zł (koszyki gratis).
Dodatkowo mam jeszcze (też z niedogrzanego pakietu) 16 ogniw wysokoprądowych SONY SE US18650VTC5 . Każde ogniwo przetestowane tak jak wyżej pokazało średnio ponad 2550mAh +/-10mAh . Każde opisane i naładowane do napięcia przechowywania . Cena 240zł też z koszykami gratis . Ze względu na to że w zasadzie ogniwa praktycznie się nie różnią od siebie to pokusiłbym się spokojnie o połączenie ich w razie potrzeby w szereg Samsung 8s4p+Sony4s4p co dało by razem 12s4p . Przy ładowaniu modelarską ładowarką prądem do 0,5C nie stanowiło by to już żadnego problemu . W razie czego mam taką ładowarkę 12s 300W 20A .
Wszystkie ogniwa oczyszczone ze zgrzewów i bardzo dobrze się lutują np blaszkami .

Do wysyłki należy doliczyć 15zł.

Foto po kliknięciu otworzy się w pełnym rozmiarze .





Ja bym to bez skrupułów połączył tak :)



Najchętniej sprzedałbym jako całość . Jeśli nie będzie chętnych na całość to rozdzielę ( można rezerwować ).Oferta ważna do końca tego tygodnia . Po tym czasie wystawiam na szt na innym forum .
 
 
rafalbooa 
początkujący


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 32
Skąd: sosnowiec
Wysłany: Wto 26 Sty, 2016   

Witam.Mam pytanko czy dalo by sie z tych ogniw zrobic baterie pod silnik 36v 800w.I jaka byla by pojemnosc??
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 27 Sty, 2016   

Chcialbym zarezerwować całość do czwartku.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Śro 27 Sty, 2016   

rafalbooa napisał/a:
Witam.Mam pytanko czy dalo by sie z tych ogniw zrobic baterie pod silnik 36v 800w.I jaka byla by pojemnosc??


Trzeba by dokupić ze 2 ogniwa Samsung by nie mieszać równolegle Sony i Samsung (odpadłoby przy tym jedno ogniwo Sony. Przy takim układzie wyszłoby 7s5p Samsung+3s5p Sony co dałoby razem owe 10s5p czyli 37V i ponad 12,5Ah o możliwości rozładowania ciągłym prądem do 100A. Taki pakiet mógłby dostarczyć ciągłej mocy 3700W.

WojtekErnest napisał/a:
Chcialbym zarezerwować całość do czwartku.


Rezerwacja całości dla Ciebie do czwartku .
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Śro 27 Sty, 2016   

Sprzedane .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group