ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[S] Sprzedam silnik, sterownik, manetkę
Autor Wiadomość
MRL 
początkujący
mrl


Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 38
Skąd: Grójec
Wysłany: Nie 01 Maj, 2016   [S] Sprzedam silnik, sterownik, manetkę

Kończę swoją bardzo krótką przygodę z EV, więc mam do sprzedania parę rzeczy. Koszt przesyłki kurierem na 1 adres niezależnie od ilości kupionych rzeczy to 10 zł. Preferowany w Grójcu odbiór osobisty. Wszystko co sprzedaję poniżej jest 100% sprawne.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
[SPRZEDANY!!!] Następnie do sprzedania mam silnik 8fun Q128 na przód kupiony razem z kołem za 880 zł w sklepie ebike. Jest nominalnie pod 48V 500W. Przekładniowy z hallotronami. Przejechał nieco ponad 700 km na względnie niepagórkowatej drodze o dobrej nawierzchni typu asfalt (DK7). Ma miejsce na zainstalowanie tarczy hamulcowej. Niedaleko tego miejsca podpiłowałem minimalnie krawędź z uwagi na obcieranie ramy w moim rowerze. Zasilany napięciem 54V przy sterowniku ustawionym na 120%, który sprzedaję poniżej i na kołach 26 cali rozpędza rower do ok 33 km/h. Przy 48V prędkość max spada do 27-28 km/h. Jadąc na nim 30 km na pełnej prędkości po zbadaniu na dotyk obudowa była zimna. Dołączam do niego szprychy 2,5 mm razem z nyplami do obręczy 26 cali. Cena silnika to 600 zł











----------------------------------------------------------------------------------------------
[SPRZEDANE] Następnie do sprzedania mam sterownik ze sklepu nexun GT500 36/48V 500/600W. Widoczne na zdjęciu kabelki niebieski i brązowy zostały przeze mnie dodane - są od zapłonu/stacyjki (zwarcie ich uruchamia sterownik). Sterownik był cały czas zabudowany. Jadąc 30 km na pełnej prędkości po zbadaniu na dotyk sterownik był ledwie letni. Cena sterownika to 150 zł.







----------------------------------------------------------------------------------------------
[SPRZEDANE] Następnie mam do sprzedania zabezpieczenie osi silnika przed obróceniem się w widelcu. Cena zabezpieczenia razem 2 szt. to 60 zł

------------------------------------------------------------------------------------------------
[SPRZEDANE] I na koniec do sprzedania mam manetkę półobrotową na napięcie 48V. Cena manetki to 50 zł.




Ostatnio zmieniony przez MRL Pią 13 Maj, 2016, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
sunman 
kierownik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 317
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 01 Maj, 2016   

Pw (rezerwacja sterownika blikady kola , manetki)
 
 
bartek24m 
dyrektor



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 428
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 02 Maj, 2016   

rezerwuje sterownik
 
 
MRL 
początkujący
mrl


Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 38
Skąd: Grójec
Wysłany: Pon 02 Maj, 2016   

Sterownik, manetka, blokady sprzedane. Bateria, silnik i ładowarka nie mają cen ostatecznych. Chętnych proszę o kontakt z propozycją ceny. Może się dogadamy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group