ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
E-BAIK-owe pogadanki uliczne
Autor Wiadomość
Rugorlos27 
stażysta


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 156
Skąd: Sandomierz(okolice)
Wysłany: Śro 13 Wrz, 2017   

Cytat:
pukając w skrzynkę ramy i odparł: "...ale tu musi siedzieć silnik..."

Z tym tekstem też spotkałem się nie raz.
Ostatnio nawet słyszałem wersję że skrzynka to RADIO :shock: .
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 13 Wrz, 2017   

Centrum W-wy, ul. Nowy Świat, ruszamy, obok mnie okolo 35 letni 'kolarz', w wypasionym stroju i rowerze. Mijam go bez trudu, Stajemy po kilkuset metrach na kolejnych światłach. Zdyszany ogląda mnie i rower. Znów ruszamy, sytuacja się powtarza. Z tyłu słyszę 'K.rwa CO TO jest ???".
Odpowiadam : składaczek :-)
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 13 Wrz, 2017   

Rugorlos27 napisał/a:
Cytat:
pukając w skrzynkę ramy i odparł: "...ale tu musi siedzieć silnik..."

Z tym tekstem też spotkałem się nie raz.
Ostatnio nawet słyszałem wersję że skrzynka to RADIO :shock: .


No ja mam aku w przednim bagażniku, i bez przerwy mnie pytają, po kiego grzyba to wielkie radio tam wożę...
 
 
maciex93 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 112
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 13 Wrz, 2017   

90% ludzi jacy mnie zaczepiają pytają się czy ładuje się rower jak pedałuję, śmiejecie się ale tak jest :P
 
 
misiek998 
młodzik


Dołączył: 11 Cze 2016
Posty: 81
Skąd: opole
Wysłany: Pon 09 Paź, 2017   

W mojej okolicy nie ma zbyt wielu dużych miast, a jak to mówią psy dupami szczekają, więc cieszę się że jestem jedyny z elektykiem, a najlepiej to jeździ mi się w kominiarce po nocy jak mnie nie widać :)
Ostatnio jakieś dzieciaki cieszyły się że widziały ninja, ale ja nie o tym.
Wyjechałem raz z lasu i widzę piękne równe pole chyba coś zasiali to wskoczyłem i jadę a im szybciej jadę tym mniej trzęsie, to lecę tym polem ponad 40 i widzę stoi niedaleko jakaś rodzinka kopia coś, to głupio zawrócić, zatrzymam się i zagadam. Stoję obok nich im kopary opadły i patrzą na mnie... Y przepraszam, którędy do drogi? Jeden pokazał palcem i tak stoją usta rozdziawione nic nie mogą powiedzieć, to powiedziałem tylko dobra dzięki i wystartowałem dalej. Nie zapomnę tego widoku długo.
Co do ładowania nogami, odpowiadam pytaniem na pytanie czy chcieli by pedałować 200km żeby chwilę pojeździć :)
 
 
Passat_EQ 
prezes


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 08 Paź 2016
Posty: 580
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 11 Paź, 2017   

Mitar napisał/a:
Najczęściej:
"Ile to ma zasięgu"
"Ile kosztuje"

Ze zajomym urządzamy nawet polowania na kolarzy, liczą się tylko ci ambitniejsi.
+1pkt za zmęczonego +5pkt za takiego podczas treningu +10 za takiego co podejmuje wyzwanie
+15 pkt za motor

Są jeszcze punkty stylu
+10 pkt jak wyprzedzasz któregoś z wymienionych pedałując w druga stronę :twisted:

Z ciekawszych zdarzeń miałem taką sytuację ,że wyprzedzałem na światłach stojące w kolumnie auta.
Pierwsze auto stało dość spory kawałek od lini więc grzecznie ustawiłem się przed nim i czekałem na zielone.
Pan z auta za mną uchylił okno i powiedział "Po co się pan ryjesz jak zaraz będę musiał Pana wyprzedzić", odwróciłem się i widząc Pana nastawienie nie chiałem z nim polemizować tylko odparłem "Zobaczymy" :grin:
Oczywiście Pan został daleko w tyle i reakcji nie widziałem.

Pewnie sam na jego miejscu też bym się wkurzył ,że mi jakiś rower blokuje drogę.

Jestescie bez serca. To jest okradanie ludzi z pasji. Tak jakby zabrac dziecku szpadelek :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group