ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kulczyk bierze się za auta elektryczne
Autor Wiadomość
telemah
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Maj, 2011   

Zbyszku trudno się nie zgadzać bo to niestety jest prawda.Sam chciałbym by tak nie było.
To nie jest tak, że ja twierdzę że wszyscy Polacy są tacy jak napisałem , bo na szczęście jeszcze nie wszyscy, jednak naród głupieje chamieje durnowacieje w zastraszającym tempie. Najgorszy jest ten mesjanizm i duma z innych wielkich Polaków z których większość zakończyła swój żywot przynajmniej 100 lat temu.Wielu z tych chamów i prostaków na co dzień się pucują jacy to oni są dumni z polski a sami swoimi czynami i zachowaniem świadczą zupełnie o czym innym.Chamstwo takie np. śmieje się z prawdziwej muzyki ludowej choc jednocześnie ciągle pierniczy o tym jacy to Polacy są "naj". Ja jestem zdania że ludzie którzy widzą ten nasz rodzimy ciemny grajdołek to zacofanie i pusty mesjanizm nie urażają Polski , oni po prostu widzą to co jest naprawdę.

Ja to też dostrzegam i uważam że mimo tego więcej dobrego robie dla Polski niż Ci wszyscy którzy udają że tego nie widzą.Łatwo jest się powywyższać i wywiesić kawałek szmaty na kiju czy użalać się nad katastrofą smoleńską , albo wyśpieywać peeany pochwalne ku chwale JP2.Ale to próżne gadanie i nic więcej.Ja zaś promuję aktywnie kulturę Polską i w ogóle Słowiańską ,gram na koncertach festiwalach współpracuje z różnymi ośrodkami kultury , myślę że to jest godna przeciwwaga dla mojego poniekąd słusznego krytykanctwa dzisiejszej Polski Polaków i tego co się w niej dzieje , bo nie dzieje się dobrze.

Tyle
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 26 Maj, 2011   

Dobrze nie jest, ale będzie lepiej.
A te słupki dla EV były wszędzie, chociaż jak na Zachodzie.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 14 Lip, 2012   

Tu RWE obiecuje wszędzie słupki dla EV:
http://www.radioporusski....%B8%D0%BA%D0%B0
i to z normalnymi gniazdkami (głównie 230VAC).
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group