ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka rama FULL do przeróbki?
Autor Wiadomość
Freerider 
kierownik


Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 320
Skąd: Królików
Wysłany: Śro 20 Sty, 2016   

To są spoko ramy do XC, tylko skok mają tyci. Z ramami tak jak z amortyzatorami oponami itp, UŻYWAJ ZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM, czyli jeśli rama jest do XC to raczej oczywiste że jest ona odchudzana, tam wszyscy się wręcz srają o każdy gram, jakby ci ludzie zobaczyli jak zakładam Storma do czołgu z kapciami 3.0 to by sobie żyły podcięli. Chyba rozumiecie? :D Najlepiej szukać ram do fr/Enduro, one często mają sporo miejsca a robione są już całkiem inaczej, pod wyższe amortyzatory (czyli więcej skoku) i mają przy tym dużo ciekawsze kąty. Za ceny niektórych używanych ram można kupić coś nowego nawet. :shock: Teraz na OLX wisi bardzo fajny czołg, mianowicie Santa Cruz V10 mk1 skomplikowana rama pod damper 222mm i 255mm skoku! Tylko z aku problem, trzeba robić obudowy po bokach, ale się da. Tylko tu bez Monstera się nie obejdzie. :D
 
 
syntony 
stażysta


Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 113
Skąd: kielce
Wysłany: Śro 20 Sty, 2016   

Z założenia też miałem kupić enduro z dużym skokiem, ale rzeczywistość zmieniła moje plany :D Akku po bokach dla mnie odpada, bo nawet o skrzynkę 10cm trochę obcieram kolanami, dlatego musiałem się zdecydować na coś pomiędzy. I tak rowerem z hubem się nie poskacze bo zaraz szprychy pękają. Chyba że komuś nie zależy na wadze i zasięgach to można zrobić obręcz + szprychy moto.

No ale to już się robi ciężki klocek, a nie rower..
 
 
irrs 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 274
Skąd: Poznan.
Wysłany: Śro 30 Mar, 2016   

http://www.wykop.pl/link/...giant-trance-2/
Jest szansa, ze ktos szukajac dla siebie ramy przyuwazy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group